Hakkımızda

LOGOO

Türkiye çapında rekabet edebilen hizmetler vererek, sektöründe her zaman öncü niteliğini taşıyan, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini arttırmak ve sürdürmek ÖZGEM GROUP TELEKOMÜNİKASYON & İLETİŞİM ANTALYA İPHONE GARANTİLİ TEKNİK SERVİS vizyonudur.

Uygun fiyatlarının yanı sıra , verdiği hizmetlerde daima en iyiyi sunmayı ilke edinen firmamız , orjinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermemektedir.

Biliyoruz ki, servis hizmetlerinde en önemli konu “Müşteri memnuniyetini her zaman , herşeyin üstünde tutmak” ve biz bunu titizlikle yapıyoruz.İlkemiz, daima en iyi kalite , koşulsuz müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlardır.

Cihazınız mı arızalandı?

Müşterilerinin ihtiyacı olan fonksiyonel elektronik cihazlarının satış sonrası hak ettikleri kaliteli hizmeti, yüksek sorumluluk duygusuyla vermektedir.

Müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf teknik servis hizmetini sağlamaktadır. Uluslararası deneyim,hızlı servis ve kaliteli hizmet anlayışıyla;

Başta Antalya İlimiz Olmak Üzere Tüm Türkiye’ye iPhone – İPad – HTC – Blackberry – Samsung Galaxy -Samsung Note-Samsung Edge- LG – Sony Xperia – General Mobile – Nokia Lumia – Huwaei- Lenovo – Asus Zenfone gibi Her Türlü Cep Telefonu Tablet ve Akıllı Cihazların Tamir ve Teknik Servisi ,iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, New iPad, iPad Mini, iPod, iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S , iPhone 6S Plus, iPhone 7 , iPhone 7 Plus, iPhone SE , iPhone 8 , iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max,  iPhone x, iPhone 11 , iPhone 12 pro, iPhone 12, iPhone 13pro , iPhone 13 pro max Blackberry, HTC cihazların Sıvı temas Tamirlerinde , Anakart Arızalarının çözümünde, Kırık Ön Cam Ve Kırık Ön Dokunmatiklerin Değişiminde Özel Servis Merkezi olarak hizmet vermektedir.

  

  HIZLI KURYE  GÜVENİLİR TEKNİK SERVİS HİZMETİ

     Akıllı cihazlarınız ve cep telefonlarınız her ne kadar kaliteli olsa da, zamanla arızalar ile boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Evden, işyerinden çıkacak vaktiniz yoksa veya tatilde iseniz Özel VIP servisi hizmetimiz bu sorununuzu ortadan kaldıracaktır.  Akıllı cihazlarınız ve cep telefonlarınız arızalandığı zaman iş yoğunluğundan dolayı işyerinden çıkacak vaktiniz olmayabilir. Haftalarca da telefonsuz kalmak iş hayatınızı ve özel yaşamınızı sekteye uğratabilir. Firmamızın Özel VIP servis hizmeti ile kuryemiz vereceğiniz adrese geliyor ve sizden arızalı olan ürününüzü teslim alıyor. Ücretsiz arıza tespiti ardından sizlere bilgi veriliyor, gerekli parça değişimi, onarım hakkında size fiyat bilgisi veriliyor, sonrasında arıza gideriliyor. Cihazınızın sorunu giderildikten sonra aynı şekilde kurye ile tekrar istediğiniz adrese teslimatı yapılabiliyor. Firmamızın hizmeti sadece işyerleri için değil, evlere, otellere ve tatil köylerine özel olarak yapılıyor. Küçük yaşlarda çocuğunuz olduğunuz için evden çıkacak vakit bulamayabilirsiniz. Firmamızı aradığınız takdirde, evinize kadar özel kurye göndererek arızalı cihazlarınızı teslim alıyoruz. Gerekli testleri yaptıktan sonra masrafları hakkında bilgi veriyoruz, sonrasında onayladığınız takdirde cihazınızın sorunu gideriliyor. Yine vereceğiniz adrese Özel VIP servisimiz tekrardan teslim ediyor